Vážení,
Připravili jsem pro Vás pečlivě vybranou hudbu na CD z celého světa rozdělenou do edic podle využití a tématiky.
Vydavatelství založil a řídí hudební legenda světového významu Roland Santé. Hlavním spolupracovníkem je anglický hudebník Medwyn Goodall. Tento světově  nejprodávanější autor sdružuje ve svém vydavatelství nejlepší hudebníky i odborníky na zdravý životní styl z celého světa.

NOVINKA!  přidána edice hudby "Víly a elfové"


OBCHODNÍ PODMÍNKY
Obchodní podmínky

1) VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

Kupující učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky pro dodávku zboží vyhlášené prodávajícím. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné.

2) OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ A SLUŽEB

Objednávat si můžete jednoduše a pohodlně pomocí e-shopu, telefonu a e-mailu.
Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v kupní smlouvě - objednávce. V případě nesrovnalostí Vás  budeme kontaktovat.
Dodávky zboží jsou realizovány v perfektním stavu a v souladu se specifikacemi či vlastnostmi obvyklými pro daný druh zboží vyhovujících daným normám, předpisům a nařízením platným na území České republiky.
Podmínkou pro naplnění platnosti naší elektronické objednávky je vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká samotným dodáním zboží. K uzavření kupní smlouvy se vyžaduje formální potvrzení objednávky prodávajícím. V jednotlivých, zejména cenově náročnějších případech, si prodávající vyhrazuje právo k vzniku smlouvy potvrzením objednávky nejlépe osobně nebo telefonicky a úhradu finanční zálohy kupujícím.
V případě, že v průběhu doby, kdy bylo zboží objednáno, došlo k výrazné změně kurzu zahraniční měny nebo ke změně ceny či dodávaného sortimentu ze strany dodavatele, má naše firma právo objednávku po dohodě s kupujícím modifikovat nebo od ní jednostranně s okamžitou platností odstoupit. Stejné oprávnění si vyhrazujeme i v případě, kdy výrobce přestane dodávat objednaný produkt nebo uvede na trh novou verzi produktu popřípadě výrazným způsobem změní cenu produktu.

3) POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY

Objednávka je přijata do 24 hodin, potvrzení objednávky vám zašleme e-mailem, o odeslání  objednaného zboží budete informováni e-mailem. 

4) ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY

Každou objednávku můžete do 24 hodin zrušit, a to telefonicky či e-mailem bez udání důvodu. Stačí uvést jméno, e-mail a popis objednaného zboží či služby.

5)  POŠTOVNÉ A BALNÉ

Objednané zboží je možné hradit prozatím jen dobírkou.
Způsob dopravy je realizovám Českou poštou obchodním balíkem.

Cena poštovného a balného u objednávek do 1000,- bez DPH je 80,- Kč

Cena poštovného a balného u objednávek do 2000,- bez DPH je 130,- Kč

Při objednávce nad 2000,- Kč bez DPH je poštovné a balné zdarma.

6) DODACÍ LHŮTA

Zpravidla platí dodání zboží do 4 pracovních dnů od Vaší objednávky v případě dobírky. V případě, že některé zboží nebude skladem, budeme Vás neprodleně kontaktovat o jeho termínu dodání.

7) VÝMĚNA NEBO VRÁCENÍ ZBOŽÍ

V případě potřeby Vám nepoužité a nepoškozené zboží v neotevřeném ochranném obalu vyměníme za jiný druh. Ve stejném stavu můžete zboží i vrátit, a to do 10ti dnů od data, kdy jste zboží obdrželi. Zboží stačí v obou případech zaslat doporučeným balíkem (ne na dobírku) na naši adresu. Náklady spojené s výměnou zboží nese v plné výši kupující.

9) REKLAMACE A ZÁRUKA


Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou a v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. Vady je kupující povinen neprodleně hlásit naší firmě. Za vady vzniklé přepravcem neručíme.

10) KONTAKTY:

Pavel Fryml

Ostřešany 87

53002 Pardubice

IČ: 481 81 668

DIČ: CZ7004063341

Tel.: +420 721539763

Reklamační podminky:

- informujte nás o reklamaci telefonicky nebo e-mailem
- zboží zašlete jako doporučený balík (ne na dobírku) na naši adresu
- do zásilky uveďte důvod reklamace a Vaši adresu
- přilože kopii dokladu o nabytí reklamovaného zboží v našem obchodě (faktura)

 

ZWI4ZThmY