Vážení,
Připravili jsem pro Vás pečlivě vybranou hudbu na CD z celého světa rozdělenou do edic podle využití a tématiky.
Vydavatelství založil a řídí hudební legenda světového významu Roland Santé. Hlavním spolupracovníkem je anglický hudebník Medwyn Goodall. Tento světově  nejprodávanější autor sdružuje ve svém vydavatelství nejlepší hudebníky i odborníky na zdravý životní styl z celého světa.

NOVINKA!  přidána edice hudby "Víly a elfové"


TIENS » Sun Health
Tai Ji Sun Health Management Co., Ltd
Tai Ji Sun Health Management Co., Ltd , tj. Tai Ji Sluneční Péče o Zdraví Co, Ltd byla zaležena společností Tiens a je situována v Tiens Průmyslovém Zdravotním Parku. Lidem po celém světě zajišťuje služby a správu na vysoké úrovni. V areálu najdeme Mezinárodní konferenční centrum s kapacitou 7,000 lidí, Mezinárodní banketní centrum, ve kterém může být obslouženo až 3,000 lidí, 3 hotely – a to 4*, 5* a 7* hotel, kde je možno ubytovat 4,600 hostů, extra luxusní Hua Tang Hotel, který může ubytovat 9 VIP hostů prezidentské úrovně a 90 hostů ministerské úrovně. Dále se v areálu nachází čistička vody, kde je používáno 93 kubických metrů minerální vody z hloubky větší jak 2,800 metrů. Tato voda obsahuje minerální látky. Součástí areálu je i ekologická zahrada, jachtařský klub, rybářská zátoka a hangár pro letadla.
Tai Ji Sun International Health Management Co., Ltd je místem, kde je soustředěno mnoho expertů spolu s guru zdravotní péče. Lidé z medicínské, zotavující a kosmetické sféry původem z USA, Německa, Velké Británie, Japonska, Jižní Korey a Tajwanu tu tvoří jeden tým. Dálkový konzultační systém, tradiční čínská medicína chránící zdraví a moderní geny detekující technologie umožnili, aby se západní a čínská medicína spojili s použitím moderních technologií, a tím vytvořili systém zdraví a služeb.
Tai Ji Sun International Health Management Co., Ltd spojuje péči o zdraví, komplexní zotavení, lékařskou péči o krásu, vzdělávání a výzkum. To vše je založeno na nejnovějším konceptu péče o zdraví, který vyzdvihuje teorii "Předcházení nemocí", která je charakteristická pro čínskou filozofii zachování zdraví. S balíčkem vědecké a správné péče o zdraví a s tím souvisejícími službami, Tai Ji Sun nabídne jeho návštěvníkům služby na vysoké úrovni.

 

NjQ4ODI1YT