Vážení,
Připravili jsem pro Vás pečlivě vybranou hudbu na CD z celého světa rozdělenou do edic podle využití a tématiky.
Vydavatelství založil a řídí hudební legenda světového významu Roland Santé. Hlavním spolupracovníkem je anglický hudebník Medwyn Goodall. Tento světově  nejprodávanější autor sdružuje ve svém vydavatelství nejlepší hudebníky i odborníky na zdravý životní styl z celého světa.

NOVINKA!  přidána edice hudby "Víly a elfové"


TIENS

Vážené dámy a pánové!

Není náhodou, že společnost TIANSHI GROUP CO. LTD., CHINA (dále jen "TIENS") věnuje velkou pozornost vývoji nových doplňků stravy a právem je celosvětovýcm leaderem v průmyslu ozdravných prostředků.

Naše společnost vyrábí 5 řad přípravků, které preventivně působí proti onemocnění organismu. V současné době se jedné o 100 výrobků. Produkce TIANSHI se úspěšně prodává ve více než 80 státech světa všech kontinentů. Naše výrobky v sobě spojují tisíciletou tradici preventivní čínské medicíny a kultury se současnou lékařskou vědou a technologií, což vede k jejich vynikající kvalitě, účinnosti a širokému uznání. Mnoho přípravků TIANSHI získalo osvědčené kvality FDA v USA a další přípravky jsou posuzovány. Veškeré zde uvedené výrobky mají v České republice schválení od příslušných institucí.

Žádný ze zde uvedených přípravků není lékem a nemůže lék, odbornou léčbu lékařem nebo odborné vyšetření nahradit. Nesnižujde si dávku léků bez souhlasu lékaře. Přípravky působí jeko prevence proti vzniku onemocnění a k upevnění zdraví. V řadě případů mohou vhodným způsobem doplnit odbornou léčbu, konzultujte se svým lékařem.

Přípravky TIANSHI nám poskytují všestrannou péči o naše zdraví. "Přinášet lidem zdraví a sloužit společnosti" - neměnný princip TIANSHI, kvalitou odpovídáme za vaše uznání a lásku k přípravkům, které chrání naše zdraví, zachovávají štěstí a rodinnou pohodu.

 

M2QxOGV